EN

Prvi koraci

međunarodni nogometni turnir za djecu
Organizator NK adriatic
Djece 0
Momčadi 0
Posjetitlja 0
12 Listopad, 2021
Hvala svim inozemnim i domaćim klubovima, hvala svim djevojčicama i dječacima, hvala svim osvajačima i neosvajačima, hvala trenerima i roditeljima... što su bili dio ove naše velike sportske priče proteklog vikenda. Nadamo se da se vidimo i dogodine. 😊⚽💪🏼🎉
11 Listopad, 2021
Dodjela nagrada po pljusku u Klisu za generaciju 2010. 😁⚽💪🏼
10 Listopad, 2021
Fotogalerija Finalni dan Hvala svim sudionicima i vidimo se dogodine na 18. izdanju Prvi koraci.
10 Listopad, 2021
Na stranici akademije Juventus izvjestaj s naseg turnira za mladu momcad bianconera: https://www.giovanibianconeri.it/video-juventus-gli-esordienti-2009-campioni-in-croazia-vinto-il-torneo-primi-passi-in-finale-contro-la-dinamo-zagabria/
10 Listopad, 2021
2009. - 3.mjesto i Finale stream https://youtu.be/W6Nmme7BO8o
09 Listopad, 2021
2009. - 1/4F i 1/2F stream https://youtu.be/5NcZKc11cFI
09 Listopad, 2021
Fotogalerija 3.dan turnira
09 Listopad, 2021
Raspored i rezultati završnice turnira Nedjelja ,10.10.2021 𝟐𝟎𝟎𝟖.𝐠. 1/2 finala 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 - FK VARDAR 3:0 𝐍𝐊 𝐌𝐀𝐑𝐈𝐁𝐎𝐑 - NK ZAGREB 3:0 za 3. mjesto FK VARDAR - 𝐍𝐊 𝐙𝐀𝐆𝐑𝐄𝐁 0:1 finale 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 - NK MARIBOR 1:0 𝟐𝟎𝟎𝟗.𝐠. 1/4 finala 𝑯𝑵𝑲 𝑯𝑨𝑱𝑫𝑼𝑲 - FK STARI AERODROM 1:1 (6:5) PENALI HNK RIJEKA - 𝐉𝐔𝐕𝐄𝐍𝐓𝐔𝐒 𝐅𝐂 1:4 NK ZAGREB - 𝐆𝐍𝐊 𝐃𝐈𝐍𝐀𝐌𝐎 0:1 𝐍𝐊 𝐌𝐀𝐑𝐈𝐁𝐎𝐑 - RNK SPLIT 4:0 1/2 finala 𝐉𝐔𝐕𝐄𝐍𝐓𝐔𝐒 𝐅𝐂 - HNK HAJDUK 2:0 𝐆𝐍𝐊 𝐃𝐈𝐍𝐀𝐌𝐎 - NK MARIBOR 1:1 (5:4) PENALI za 3.mjesto: 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 - NK MARIBOR 3:1 finale: 𝐉𝐔𝐕𝐄𝐍𝐓𝐔𝐒 𝐅𝐂 - GNK DINAMO 2:2 (8:7) PENALI 𝟐𝟎𝟏𝟎.𝐠. 1/2 finala 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 - NK OSIJEK 1:1 (6:5) PENALI 𝐆𝐍𝐊 𝐃𝐈𝐍𝐀𝐌𝐎 - HNK RIJEKA 5:0 za 3.mjesto: NK OSIJEK - 𝐇𝐍𝐊 𝐑𝐈𝐉𝐄𝐊𝐀 0:2 finale: 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 - GNK DINAMO 3:0 𝟐𝟎𝟏𝟏.𝐠. 1/8 finala 𝑵𝑲 𝑨𝑫𝑹𝑰𝑨𝑻𝑰𝑪 - HNK ŠIBENIK 2:1 𝐔𝐒𝐒̌ 𝐒𝐏𝐎𝐑𝐓 𝐓𝐀𝐋𝐄𝐍𝐓 - NK JUNAK 2:0 𝐍𝐊 𝐎𝐒𝐊 𝐎𝐓𝐎𝐊 - NK ŠN JOSO BEGO 0:0 (2:1) PENALI 𝐒̌𝐍 𝐃𝐔 𝐓𝐀𝐋𝐄𝐍𝐓 - NK SOLIN 1:0 𝐍𝐊 𝐔𝐍𝐈𝐎𝐍 - FC YOUNG TEAM STRUGE 1:1 (2:1) PENALI 𝐇𝐍𝐊 𝐑𝐈𝐉𝐄𝐊𝐀 - NK LUČKO 5:0 𝐑𝐍𝐊 𝐒𝐏𝐋𝐈𝐓 - HŠK ZRINJSKI 2:2 (4:3) PENALI 1/4 finala 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 - NK OSK OTOK 4:0 𝐍𝐊 𝐀𝐃𝐑𝐈𝐀𝐓𝐈𝐂 - USŠ SPORT TALENT 3:2 ŠN DU TALENT - 𝐍𝐊 𝐔𝐍𝐈𝐎𝐍 0:1 𝐇𝐍𝐊 𝐑𝐈𝐉𝐄𝐊𝐀 - RNK SPLIT 3:0 1/2 finala 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 - NK ADRIATIC 4:1 NK UNION - 𝐇𝐍𝐊 𝐑𝐈𝐉𝐄𝐊𝐀 1:2 za 3. mjesto 𝐍𝐊 𝐀𝐃𝐑𝐈𝐀𝐓𝐈𝐂 - NK UNION 2:0 finale 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 - HNK RIJEKA 5:0 𝟐𝟎𝟏𝟐.𝐠. 1/4 finala FK STARI AERODROM - 𝐍𝐊 𝐋𝐔𝐂̌𝐊𝐎 0:1 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 𝐁𝐈𝐉𝐄𝐋𝐈 - HNK HAJDUK PLAVI 2:2 ( 5:3) 𝐒̌𝐍 𝐃𝐔 𝐓𝐀𝐋𝐄𝐍𝐓 - GNK DINAMO O.Š. 1:0 𝐍𝐊 𝐁𝐔𝐁𝐀𝐌𝐀𝐑𝐀 - NK ADRIATIC 1:0 1/2 finala NK LUČKO - 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 𝐁𝐈𝐉𝐄𝐋𝐈 0:3 𝐒̌𝐍 𝐃𝐔 𝐓𝐀𝐋𝐄𝐍𝐓 - NK BUBAMARA 0:0 (2:1) PENALI za 3. mjesto NK LUČKO - 𝐍𝐊 𝐁𝐔𝐁𝐀𝐌𝐀𝐑𝐀 1:3 finale 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 𝐁𝐈𝐉𝐄𝐋𝐈 - ŠN DU TALENT 3:1 𝟐𝟎𝟏𝟑.𝐠. 1/2 finala 𝐍𝐊 𝐎𝐒𝐈𝐉𝐄𝐊 - HNK RIJEKA 0:0 (5:3) PENALI 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 - NK BUBAMARA 4:0 Za 3.mjesto: 𝐇𝐍𝐊 𝐑𝐈𝐉𝐄𝐊𝐀 - NK BUBAMARA 4:0 Finale: NK OSIJEK - 𝐇𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 1:4 𝐔-𝟏𝟑 𝐝𝐣𝐞𝐯𝐨𝐣𝐜̌𝐢𝐜𝐞 1/4 finala 𝐙̌𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 - ŽNK SPLIT 9:0 𝐙̌𝐍𝐊 𝐓𝐑𝐎𝐆𝐈𝐑 - ŽNK GOŠK KG 3:0 1/2 finala 𝐙̌𝐍𝐊 𝐂𝐑𝐎𝐀𝐓𝐈𝐀 - ŽNK TROGIR 5:1 ŽNK DONAT - 𝐙̌𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 2:2 (5:6) PENALI za 3. mjesto ŽNK TROGIR - 𝐙̌𝐍𝐊 𝐃𝐎𝐍𝐀𝐓 0:3 finale ŽNK CROATIA - 𝐙̌𝐍𝐊 𝐇𝐀𝐉𝐃𝐔𝐊 1:1 (2:3) PENALI
09 Listopad, 2021
2009 - 1/8 finala stream https://youtu.be/ukqZJo0yB8o
09 Listopad, 2021
Raspored i rezultati Subota , 09.10.2021. 2008.𝒈 1/8 𝒇𝒊𝒏𝒂𝒍𝒂 𝑵𝑲 𝑨𝑫𝑹𝑰𝑨𝑻𝑰𝑪 - NK ZARA 0:0 (5:4) 𝑭𝑲 𝑽𝑨𝑹𝑫𝑨𝑹 - NK USKOK 1:0 𝑺̌𝑵 1. 𝑮𝑶𝑳 - SELEKCIJA BRNO 1:1 (4:2) NK LUČKO - 𝑹𝑵𝑲 𝑺𝑷𝑳𝑰𝑻 0:1 1/4 𝒇𝒊𝒏𝒂𝒍𝒂 𝑯𝑵𝑲 𝑯𝑨𝑱𝑫𝑼𝑲 - NK ADRIATIC 4:0 HNK ŠIBENIK - 𝑭𝑲 𝑽𝑨𝑹𝑫𝑨𝑹 1:1 (3:4) 𝑵𝑲 𝑴𝑨𝑹𝑰𝑩𝑶𝑹 - ŠN PRVI GOL 1:0 𝑵𝑲 𝒁𝑨𝑮𝑹𝑬𝑩 - RNK SPLIT 0:0 (7:6) 2009.g. NK PRIMORAC - HNK RIJEKA 2:4 FC YOUNG TEAM STRUGE - NK ZARA 1:0 NK ZAGREB - HNK HAJDUK 1:1 NK ADRIATIC II - HRNK ZMAJ 0:5 FK STARI AERODROM - ND ILIRIJA 1911 2:0 HNK JADRAN KS - GNK DINAMO 2:0 HNK ŠIBENIK - JUVENTUS FC 0:5 NK MARIBOR - NK BUBAMARA 7:1 GNK DINAMO OŠ BIJELI - NK TROGIR 1912 HŠK POSUŠJE - NK ADRIATIC 1:3 NK SOLIN - RNK SPLIT 0:1 GNK DINAMO OŠ PLAVI - NK OSIJEK 0:8 ZAVRŠNICA 1/8 𝒇𝒊𝒏𝒂𝒍𝒂 NK ADRIATIC - 𝑯𝑵𝑲 𝑯𝑨𝑱𝑫𝑼𝑲 0:2 𝑯𝑵𝑲 𝑹𝑰𝑱𝑬𝑲𝑨 - NK BUBAMARA 8:1 𝑵𝑲 𝒁𝑨𝑮𝑹𝑬𝑩 - NK SOLIN 3:0 𝑵𝑲 𝑴𝑨𝑹𝑰𝑩𝑶𝑹 - FC YOUNG TEAM STRUGE 5:0 HNK JADRAN KS - 𝑹𝑵𝑲 𝑺𝑷𝑳𝑰𝑻 0:2 NK OSIJEK - 𝑮𝑵𝑲 𝑫𝑰𝑵𝑨𝑴𝑶 0:3 𝙅𝙐𝙑𝙀𝙉𝙏𝙐𝙎 𝙁𝘾 - NK TROGIR 1912 1:0 𝙁𝙆 𝙎𝙏𝘼𝙍𝙄 𝘼𝙀𝙍𝙊𝘿𝙍𝙊𝙈 - HRNK ZMAJ 2:0 2010.g. NK SOLIN - GNK DINAMO 1:0 RNK SPLIT - NK OSIJEK 0:2 NK LUČKO - HNK HAJDUK 0:6 HNK ŠIBENIK - GNK DINAMO 0:5 HNK RIJEKA - HNK JADRAN KS 2:0 FK ZLATNA LOPTA - NK SOLIN 3:0 NK PRIMORAC - NK ZARA 11:0 NK ADRIATIC PLAVI - FK STARI AERODROM 1:3 NK ADRIATIC BIJELI - HŠk ZRINJSKI 1:0 ZAVRŠNICA 1/4 𝒇𝒊𝒏𝒂𝒍𝒂 𝑯𝑵𝑲 𝑯𝑨𝑱𝑫𝑼𝑲 - FK STARI AERODROM 4:0 𝑵𝑲 𝑶𝑺𝑰𝑱𝑬𝑲 - NK LUČKO 2:0 𝑮𝑵𝑲 𝑫𝑰𝑵𝑨𝑴𝑶 - NK ADRIATIC BIJELI 2:0 𝙃𝙉𝙆 𝙍𝙄𝙅𝙀𝙆𝘼 - FK ZLATNA LOPTA 2:0 2011.g. USŠ SPORT TALENT - HNK HAJDUK 0:0 NK SOLIN - NK ORIJENT 1919 3:1 NK MEĐUGORJE - HNK ŠIBENIK 0:2 NK OSK OTOK - NK TROGIR 1912 6:0 ŠN DU TALENT - NK DUGOPOLJE 4:0 NK ZAGREB - NK ŠN JOSO BEGO 0:2 HNK JADRAN KS - HNK RIJEKA 0:2 RNK SPLIT - FC YOUNG TEAM STRUGE 4:0 NK MEĐUGORJE - NK ADRIATIC 0:3 NK LUČKO - NK GALAXY 2:0 NK UNION - HŠK ZRINJSKI3:1 NK PAUK - ŠN 1. GOL 2:3 ZAVRŠNICA 1/8 𝒇𝒊𝒏𝒂𝒍𝒂 𝑯𝑵𝑲 𝑯𝑨𝑱𝑫𝑼𝑲 - ŠN 1. GOL 3:0 2012.g. NK ORIJENT 1919 - HNK HAJDUK BIJELI 0:5 ŠN 1. GOL - NK BUBAMARA 1:1 HNK BROTNJO - FK ZLATNA LOPTA 1:2 NK ORKAN - ND ILIRIJA 1911 1:4 FC STARI AERODROM - NK UNION 2:1 HNK ŠIBENIK - NK MEĐUGORJE 4:1 HNK HAJDUK PLAVI - NK ULJANIK 6:1 NK ORIJENT 1919 - NK SOLIN 3:1 NK GALAXY - NK LUČKO 0:2 NA NAŠ PONOS - ŠN DU TALENT 0:8 GNK DINAMO O.Š. HRN ZMAJ 2:2 ZAVRŠNICA 1/8 𝒇𝒊𝒏𝒂𝒍𝒂 𝑭𝑲 𝑺𝑻𝑨𝑹𝑰 𝑨𝑬𝑹𝑶𝑫𝑹𝑶𝑴 - HRN ZMAJ 3:0 𝑯𝑵𝑲 𝑯𝑨𝑱𝑫𝑼𝑲 𝑩𝑰𝑱𝑬𝑳𝑰 - HNK BROTNJO 6:0 𝑺̌𝑵 𝑫𝑼 𝑻𝑨𝑳𝑬𝑵𝑻 - NK UNION 2:2 (4:2) 𝑵𝑲 𝑩𝑼𝑩𝑨𝑴𝑨𝑹𝑨 - NK ADRIATIC PLAVI 4:0 𝑵𝑲 𝑨𝑫𝑹𝑰𝑨𝑻𝑰𝑪 - ND ILIRIJA 1911 3:0 FK ZLATNA LOPTA - 𝑮𝑵𝑲 𝑫𝑰𝑵𝑨𝑴𝑶 𝑶.𝑺̌. 0:2 𝑯𝑵𝑲 𝑯𝑨𝑱𝑫𝑼𝑲 𝑷𝑳𝑨𝑽𝑰 - NK ORIJENT 1919 6:0 𝙉𝙆 𝙇𝙐Č𝙆𝙊 - HNK ŠIBENIK 4:0 2013.g. NK DUGOPOLJE - FC YOUNG TEAM STRUGE 0:0 NK OSIJEK - NA NAŠ PONOS 1:0 NK TROGIR - HNK RIJEKA 0:11 NK ADRIATIC BIJELI - NK ŠN JOSO BEGO 2:0 NK ADRIATIC PLAVI - HNK HAJDUK 0:6 NK BUBAMARA - NK GALAXY 4:1 ŠN DU TALENT - NK UNION 3:2 HŠK ZRINJSKI - HNK ŠIBENIK 2:0 ZAVRŠNICA 1/4 𝒇𝒊𝒏𝒂𝒍𝒂 𝑵𝑲 𝑶𝑺𝑰𝑱𝑬𝑲 - NK ADRIATIC 0:0 (4:3) 𝑯𝑵𝑲 𝑹𝑰𝑱𝑬𝑲𝑨 - NK DUGOPOLJE 7:0 𝑯𝑵𝑲 𝑯𝑨𝑱𝑫𝑼𝑲 - ŠN DU TALENT 1:0 HŠK ZRINJSKI - 𝑵𝑲 𝑩𝑼𝑩𝑨𝑴𝑨𝑹𝑨 1:2 djevojčice U-13 ŽNK HAJDUK - ŽNK CROATIA 2:3 ŽNK SPLIT - ŽNK TROGIR 1:2 ŽNK HAJDUK - ŽNK GOŠK KG 12:1 ŽNK SPLIT - ŽNK DONAT 0:6 ŽNK CROATIA - ŽNK GOŠK KG 6:0 ŽNK TROGIR - ŽNK DONAT 1:5
09 Listopad, 2021
Subota, 09.10.2021. jutro https://youtu.be/rLCN2PSpqFY
09 Listopad, 2021
Fotogalerija Petak,08.10.2021. 2.dio
08 Listopad, 2021
Fotogalerija. 2.dan turnira
08 Listopad, 2021
Petak poslijepodne stream: https://youtu.be/0x4W0HEyXNk
08 Listopad, 2021
Prvi koraci 2021 Turnirski party večeras u 21:30, hotel Medena
08 Listopad, 2021
Slavlje Adriatica (2009) nakon pobjede nad Juventusom
08 Listopad, 2021
Prvi koraci 2021 Zagrijavanje Juventus FC (2009) pred derbi s Adriaticom
08 Listopad, 2021
Raspored i rezultati Petak, 08.10.2021. 2008.g. NK ADRIATIC - NK ZAGREB 0:2 HNK HAJDUK - SELEKCIJA BRNO 4-0 NK ZAGREB - NK USKOK 3:0 RNK SPLIT - HNK ŠIBENIK 0:3 SELEKCIJA BRNO - NK LUČKO 0:4 ŠN 1. GOL - RNK SPLIT 2:1 HNK HAJDUK - NK LUČKO 1:0 NK MARIBOR - FK VARDAR 2:0 NK MARIBOR - NK ZARA 2:0 FK VARDAR - NK ZARA 2:0 2009.g. NK TROGIR 1912 - HNK RIJEKA 0:0 RNK SPLIT - GNK DINAMO OŠ PLAVI 2:0 NK ZAGREB - FK STARI AERODROM 1:0 NK OSIJEK - NK SOLIN 5:0 NK MARIBOR - NK ADRIATIC II 8:0 HNK JADRAN KS - FC YOUNG TEAM STRUGE 5:0 NK BUBAMARA - HRNK ZMAJ 2:2 HNK HAJDUK - ND ILIRIJA 1911 2:0 NK OSIJEK - RNK SPLIT 2:0 JUVENTUS FC - NK ADRIATIC 2:3 GNK DINAMO O.Š. - NK SOLIN 0:1 NK PRIMORAC - GNK DINAMO O.Š. 1:1 HNK HAJDUK - FK STARI AERODROM 0:2 HNK ŠIBENIK HŠK POSUŠJE 1:1 ND ILIRIJA 1911 - NK ZAGREB 2:3 NK ZARA - GNK DINAMO 0:7 HRNK ZMAJ - NK MARIBOR 0:5 JUVENTUS FC - HŠK POSUŠJE 3:0 NK ADRIATIC II - NK BUBAMARA 1:3 GNK DINAMO O.Š. - HNK RIJEKA 0:2 GNK DINAMO - FC YOUNG TEAM STRUGE 4:0 2010.g. RNK SPLIT - NK ADRIATIC PLAVI 4:0 NK ADRIATIC PLAVI - NK OSIJEK 0:4 NK PRIMORAC - HNK HAJDUK 2:5 NK OSIJEK - FK STARI AERODROM 1:1 HNK ŠIBENIK - FK ZLATNA LOPTA 1:3 NK LUČKO - NK PRIMORAC 1:0 NK ADRIATIC BIJELI - HNK RIJEKA 0:3 HŠK ZRINJSKI - HNK JADRAN KS 0:3 NK ZARA - NK LUČKO 0:8 GNK DINAMO - FK ZLATNA LOPTA 4:0 HŠK ZRINJSKI - NK RIJEKA 0:8 RNK SPLIT - FK STARI AERODROM 1:1 2011.g. RNK SPLIT - NK GALAXY 2:0 HNK RIJEKA - NK ZAGREB 2:0 FC YOUNG TEAM S. - NK LUČKO 1:0 NK ORIJENT 1919- USŠ SPORT TALENT 1:6 HNK JADRAN KS - NK ZAGREB 0:1 ŠN DU TALENT - NK TROGIR 1912 3:1 ŠN 1.GOL - NK UNION 0:0 HNK RIJEKA - NK ŠN JOSO BEGO 0:0 NK GALAXY - FC YOUNG TEAM STRUGE 0:2 RNK SPLIT - NK LUČKO 4:0 NK ORIJENT - HNK HAJDUK 0:7 NK TROGIR - NK DUGOPOLJE 0:1 NK OSK OTOK - ŠN DU TALENT 2:3 NK ORIJENT 1919 - HNK HAJDUK USŠ SPORT TALENT - NK SOLIN 3:0 NK PAUK - HŠK ZRINJSKI 0:5 NK JUNAK - NK MEĐUGORJE 6:0 HŠK ZRINJSKI - ŠN 1.GOL 4:2 2012.g. NK LUČKO - ŠN DU TALENT 0:0 NK ADRIATIC PL. - NK ORIJENT 1919 1:3 HNK HAJDUK BIJ. - NK SOLIN 8:0 ŠN SPORTKO - GNK DINAMO O.Š. 0:2 FK STARI AERODROM - NK ULJANIK 3:0 ŠN DU TALENT - NK GALAXY 6:0 NA NAŠ PONOS - NK LUČKO 2:2 NK ULJANIK - NK UNION 0:3 HNK HAJDUK PLAVI - FK STARI AERODROM 2:3 GNK DINAMO O.Š. - NK ADRIATIC BIJELI 0:1 HNK ŠIBENIK - ŠN 1. GOL 3:2 NK MEĐUGORJE - NK BUBAMARA 0:3 NK BUBAMARA - HNK ŠIBENIK 5:0 FK ZLATNA LOPTA - NK ORKAN 0:0 NK MEĐUGORJE - ŠN 1. GOL 1:1 NA SPORTKO - NK ADRIATIC 1:1 ND ILIRIJA 1911- HNK BROTNJO 3:1 NK MEĐUGORJE - ŠN 1. GOL 1:1 HNK BROTNJO - NK ORKAN 8:2 ND ILIRIJA 1911 - FK ZLATNA LOPTA 1:3 2013.g. HNK HAJDUK - NK GALAXY 3:0 NK ADRIATIC PLAVI - NK BUBAMARA 0:4 NK BUBAMARA - HNK HAJDUK 0:2 NK ŠN JOSO BEGO - NK TROGIR 1912 1:2 NK ADRIATIC - HNK RIJEKA 0:1 NK GALAXY - NK ADRIATIC PLAVI 4:1 NK TROGIR 1912 - NK ADRIATIC BIJELI 0:3 HNK RIJEKA - NK ŠN JOSO BEGO 5:0 NA NAŠ PONOS - NK DUGOPOLJE 0:1 FC YOUNG TEAM - NK OSIJEK 1:2 ŠN DU TALENT - HNK ŠIBENIK 1:1 FC YOUNG TEAM STRUGE - NA NAŠ PONOS 0:0 NK DUGOPOLJE - NK OSIJEK 0:2 ŠN DU TALENT - HŠK ZRINJSKI 0:4 NK UNION - HNK ŠIBENIK 5:0
07 Listopad, 2021
Petak, 08.10.2021. Stream https://youtu.be/iIyuzX2-dRI 08.50h Stari Aerodrom - Zagreb (2009.) 09.40h Maribor - Adriatic II (2009.) 10.30h Osijek - Stari Aerodrom (2010.) 11.20h Hajduk - Ilirija Ljubljana (2009.) 12.10h Juventus - Adriatic (2009.) https://youtu.be/0x4W0HEyXNk 17.10h Juventus - Posušje (2009.) 18.00h Stari Aerodrom - RNK Split (2010.) 18.50h Dinamo - Young team Struge (2009.)
07 Listopad, 2021
Dolazak sudionika turnira na turnir
07 Listopad, 2021
Fotogalerija. Prvi dan turnira.
07 Listopad, 2021
Raspored i rezultati turnira četvrtak, 07.10.2021. 2008.g NK ADRIATIC - NK USKOK 1:1 HNK ŠIBENIK - ŠN 1. GOL 2:1 2009.g. NK TROGIR 1912 - NK PRIMORAC 1:0 NK ADRIATIC - HNK ŠIBENIK 3:0 NK ZARA - HNK JADRAN KS 0:7 2010.g. NK ADRIATIC BIJELI -HNK JADRAN KS 1:0 NK SOLIN - NK ŠIBENIK 2:0 HNK HAJDUK - NK ZARA 16:0 2011.g. NK UNION - NK PAUK 9:0 NK ADRIATIC - NK JUNAK 1:0 NK DUGOPOLJE - NK OSK OTOK 2:3 HNK HAJDUK - NK SOLIN 3:1 NK JUNAK - HNK ŠIBENIK 2:0 NK ŠN JOSO BEGO - HNK JADRAN KS 1:3 HNK ŠIBENIK - NK ADRIATIC 2:3 2012.g NK SOLIN - NK ADRIATIC PLAVI 0:1 HRNK ZMAJ - NA SPORTKO 2:0 NA NAŠ PONOS - NK GALAXY 0:0 HRNK ZMAJ - NK ADRIATIC BIJELI 1:3 NK ADRIATIC PLAVI - HNK HAJDUK 0:3 HNK Hajduk Plavi - NK Union 6:1
06 Listopad, 2021
Najava turnira na dalmacijadanas.hr Sutra krecemo 💪🏼🚀⚽
06 Listopad, 2021
Najavu 17.Međunarodnog turnira Prvi koraci od strane našeg direktora Danijela Durdova pogledajte u emisiji Dišpet, Televizije Dalmacija. ⚽🎥
05 Listopad, 2021
👌🏼⚽
Počele su pripreme za 16. međunarodni nogometni turnir Prvi koraci
Prvi Koraci 2018- reportaža HNTV
Roma - Dugopolje
Tiskovna konferencija
Najava turnira Prvi Koraci na HNTV-u
Prvi Koraci 2018
Prvi Koraci 2017

Sponzori turnira